Nákupní řád

 

Objednávka

Objednávky přijímáme prostřednictvím emailu, případně telefonicky. Vzhledem k tomu, že vyrábíme pouze na zakázku, požadujeme obvykle předem zaslání zálohy ve výši cca 50% z konečné ceny. Při nákupu pletiva je možná buďto platba předem, při převzetí nebo na dobírku. 

 

Dodací lhůta 

Dodací lhůta se u běžných zakázek v závislosti na našem vytížení pohybuje kolem 2-4 týdnů od připsání zálohy na účet. Každý zákazník bude v tomto smyslu vždy informován o aktuálním stavu a přibližné době dodání. Pletivo, které máme skladem, obvykle expedujeme během 3 pracovních dnů.

 

Doprava

Hotové výrobky či objednané zboží je možné si po domluvě vyzvednout na adrese uvedené v kontaktech nebo zaslat některou z dopravních společností. Balíky menších rozměrů většinou posíláme Českou poštou, větší zásilky pak prostřednictvím firmy Toptrans. V obou případech účtujeme dopravné dle aktuálního ceníku (viz níže). U výrobků se skleněnými výplněmi je možný pouze osobní odběr, pokud nebude dohodnuto jinak. V případě zaslání přepravní společností je účtováno balné ve výši 60 Kč - pokud součet rozměrů (d+v+h) nepřekročí 200cm, 90 Kč u zásilek se součtem 200-280 cm a 120 Kč u zásilek větších. U celých rolí pletiva balné neúčtujeme.

ceník Toptrans

kalkulátor České pošty 

 

Reklamace

Práva a povinnosti smluvních stran ohledně práv z vadného plnění se řídí příslušnými obecně závaznými právními předpisy (zejména ustanoveními § 1914 až 1925, § 2099 až 2117 a § 2161 až 2174 občanského zákoníku a zákonem č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, ve znění pozdějších předpisů).

U zakázkové výroby není možné odstoupení od smlouvy, jestliže zhotoviteli už v souvislosti se zakázkou vznikly způsobilé náklady, jelikož se dle § 1837 písm. d) občanského zákoníku jedná o dodávku zboží upraveného podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

TOPlist 970x90-1481536266.jpg